VivaCut Pro Apk Güncel 2021*

2.5.2

Pro video editor & video maker: editing app for videos with effects and music.
HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 522,449
Sürüm
2.5.2
Actualización
27.08.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
62M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

VivaCut Pro Apk

Android için VivaCut Pro Apk , tam ekran video oluşturmak için Pro Video Editor APP . Estetik filmler yapmak veya sadece anılarınızı ve komik anlarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız, VivaCut ihtiyacınız olan tüm düzenleme özelliklerine sahip Pro Video düzenleyicisidir . YouTube, Instagram ve TikTok için müzikli sinematik videolar oluşturmanıza yardımcı olacak çok katmanlı zaman çizelgesi, renk anahtarı ve yeşil ekran özellikleri. Klipleri kesmek, birleştirmek veya chroma keying klipleri, sadece sizin için tüm özelliklere sahip En İyi video düzenleme uygulamasının kapısını VivaCut Pro Apk ile açın

vivacut pro apk android oyun club

vivacut pro apk


Profesyonel Video Düzenleme Uygulaması
[Yeşil Ekran/Chroma tuşu] Hollywood düzeyinde bir Film gibi videoları birleştirin/karıştırın. En iyi chroma key video düzenleyici uygulaması ve video arka plan değiştirici düzenleyicisi.

Dark Riddle Apk – PARA HİLELİ – indirmek için tıkla

[Ana Kare Animasyonu] Maske, Video Kolajı, Metin, Çıkartmalar, Emoji vb. İçin geçerlidir. Profesyonel estetik video düzenleyici uygulaması.
[Maske] Doğrusal, ayna, radyal, dikdörtgen ve oval, tümü sahne için. youtube için tam ekran video düzenleyici.
[Music Marker] Parçayı işaretleyin ve müzik ritmine göre efektler ekleyin. Müzik ve efektlerle profesyonel video düzenleyici uygulaması.
[ VivaCut Pro Apk ] Geçiş efektli estetik video düzenleyici: herhangi bir videodan müzik/ses ayıklayın. Ses efektli profesyonel video düzenleme uygulaması.

vivacut pro apk oyun indir club

 

Tüm özelliklere sahip en iyi Video Düzenleme Uygulaması
[Çok katmanlı zaman çizelgesi] Bindirmeli video düzenleyici uygulamasıyla kare kare hassasiyet için yakınlaştırma özelliğine sahip sezgisel ve şık düzenleme arayüzü
[Metin] Stilleri düzenleyin , çoğaltın ve değiştirin (çeşitli yazı tipleri ve emoji, renk, opaklık , gölge, vuruş)
[Video Geçişi] Film düzeyinde bir video arka plan değiştirici düzenleyicisi olan VivaCut’ta geçiş efektlerine sahip sinematik bindirmeli video düzenleyiciyle harikalar yaratın.
[Video Ayarı] Parlaklığı, kontrastı, doygunluğu, tonu, renk sıcaklığını, vinyet
etkisini kontrol edin ve video kalitesini artırın [Filtreler] Videoları düzenleyin/video klipleri ayarlanabilir filtreler ve efektlerle birleştirin.

vivacut pro apk 2021

 

[Glitch Effects] Aksaklık efektleri ve geçişleri ile en havalı video düzenleme uygulaması![Videoları kırp] Hassas Video Düzenleme Uygulaması için geliştirilmiş profesyonel araçlar
[Videoları böl] Videoları bölün ve paylaşım için optimize edin
[Video klipleri birleştirin] Klipleri geçiş efektleriyle çarpıcı bir videoda birleştirin, video klipleri tek bir videoda birleştirin. VivaCut – en iyi video düzenleme uygulaması.
[Hız Kontrolü] Bir profesyonel gibi hızlı ve ağır çekim video, yalnızca VivaCut Video – Pro Video Düzenleme Uygulaması ile!

Video Kolajı ve Gelişmiş Video Düzenleme Uygulaması
[Resim içinde Resim] Ücretsiz geçişlerle çift pozlama ve göz alıcı YouTube videoları oluşturmak için klipleri bir araya getirin.
[Kolaj] Kliplerinize resimler ekleyin ve videoları düzenleyin, ardından VivaCut! ile viral olun
[Yer paylaşımı seçenekleri] Opaklık ve karıştırma gibi araçlarla katmanları özelleştirin.
[Videoları harmanlayın] Karışık videolar, Renk Yakma, Çarpma, Ekran, Yumuşak Işık, Sert Işık vb. gibi güçlü karıştırma modlarını deneyin. VivaCut – en iyi video arka plan değiştirici editörü.
[Slayt Gösterisi] Pro Estetik Video Düzenleyici Uygulaması, resim ve müzikle hikaye anlatmanıza yardımcı olur.
Kaydet ve Paylaş
[Özel video çözünürlüğü] Videoları 720p, 1080p ve 4k olarak dışa aktarın
[Yeniden Adlandır] PRO estetik video düzenleyici ile videoyu yeniden adlandırın ve belleği işaretleyin.
Videoları doğrudan cihazınızın galerisine, tahribatsız video yapımcısına geçiş efektleriyle kaydedin. Youtube, Instagram, TikTok, snapchat ve Etc’de tek tıklamayla paylaşım.

Çok yakında
[Animasyonlu metin] Youtube için daha iyi bir çok katmanlı video düzenleyici için basit ve hızlı bir araç.
[Geri Al ve Yinele] İstediğiniz herhangi bir adıma geri dönün!

Android için VivaCut, ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip profesyonel bir video düzenleyici ve en iyi video düzenleme uygulamasıdır! Videoları kesmek ve bölmek için müzikli profesyonel bir video düzenleyicidir. Videonuz için bir adım atın ve bir sonraki PRO video düzenleyici neslini deneyimleyin.

VivaCut – Pro Video Plus Apk Editor has its basic features that gradually more users will experience and get used to them if it is the first time they use a video editing application. Users can add videos in turn into a unified Vivacut Pro Apk video together. It is entirely not tricky and extremely convenient when the video is primarily stored in smartphones. So, you will love experiencing this application


Google Play Orijinal Link: Vivacut

Yenilikler

1. "Grup Düzenleme" yi Destekleyin

Görüntüler

Un comentario en "VivaCut Pro Apk Güncel 2021*"

  1. […] VivaCut Pro Apk indirmek için tıkla! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir