Tom Altın Peşinde Apk Güncel 2021**

5.3.0.269

Benim Konuşan Tom'um 1 ve 2, Benim Konuşan Angela'm, Konışan Tom Arkadaşlarım ve Konuşan Tom Kahraman Koşusu gibi popüler sanal evcil hayvan oyunlarının yaratıcısı Outfit7'dan Konuşan Tom'un başrolde olduğu yüksek tempolu bir koşu oyunu geliyor!
HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 4,858,022
Geliştirici
Outfit7 Limited
Sürüm
5.3.0.269
Actualización
27 Temmuz 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
109M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Tom Altın Peşinde Apk

Benim Konuşan Tom’um 1 ve 2, Benim Konuşan Angela’m, Tom Altın Peşinde Apk Arkadaşlarım ve Konuşan Tom Kahraman Koşusu gibi popüler sanal evcil hayvan oyunlarının yaratıcısı Outfit7’dan Konuşan Tom’un başrolde olduğu yüksek tempolu bir koşu oyunu geliyor! Tom Altın Peşinde Apk

Konuşan Tom Altın Peşinde, seni Rakoonları yakalamak üzere bir yarışa çıkarıyor. Rakoonlar da mı kim? Gündüz gözüyle soygun yapmayı kendilerine görev edinmiş bir grup sinir bozucu eşkıya rakun! Eğlence dolu bir kovalamacada sokaklarda koşmaya, ilerlemeye ve yarışmaya hazır ol.

tom altın peşinde apk

Assoluto Racing Apk Hileli indir

★ ROY RAKOON’U YAKALA 😲🐾💰
Roy Rakoon çalıntı altınlarla kaçıyor! O, Rakoonların adamı ve tüm dünyadaki BÜTÜN altınları çalmaya çalışıyorlar. Roy’u yakalayıp kamyonetini saf dışı bırakmak ve altınları geri almak sana ve Tom’a kaldı.

tom altın peşinde oyna

★ NEFES KESİCİ BİR KOVALAMACAYA KATIL 🎽🐱🚘
Roy’un ardından koşturup yoldaki arabaları, kamyonları ve bariyerleri geçerken sokaklarda koş, zıpla ve yarış. Tom’la birlikte çıktığın bu destansı kovalamacada otoyollarda, hava yollarında ve tünellerde koşarken engellere ve akan trafiğe de dikkat et.

tom altın peşinde hile

tom altın peşinde apk

★ MÜTHİŞ GÜÇLENDİRİCİLERİ KAP ⚡🚀✨
Etkili güçlendiricilerle tempoyu arttır. Hızını yükseltmek, kendini toparlamak ve kasalarını altınla doldurmak için yıldırımları, kaskları ve mıknatısları kullan! Koşarken süpersonik hızlarda sokaklarda sörf yap ve gökyüzünde süzül.

tom altın peşinde apk 2021

★ HEYECAN VERİCİ DÜNYALARI KEŞFET 🌎🌴⛰️
Bu sıradan bir koşu pisti değil. Alt geçitlere, kayıp şehirlere, şeker diyarlarına, okyanusun dibine ve hatta uzaya çıkan gizli tünellerde koştururken sonsuz eğlencenin tadını çıkar. Koşarken keşfetmeni bekleyen bir sürü yeni dünya var.

★ KAZANMAK İÇİN KENDİNE MEYDAN OKU 🥇🎮🏆

tom altın peşinde apk dayı

Yarışlara katıl ve diğer oyuncularla yarışırken eğlen. Sıralamada birinciliği alıp bir numaralı koşucu olmak için bitiş çizgisine kadar yarış. Süpersonik yıldırım hızında koşarsan bunu başarabilirsin!

★ EN SEVDİĞİN KARAKTERLERLE OYNA 🐱💖🐶
Bu yolda tek arkadaşın Tom değil. İlerledikçe Konuşan Angela’nın, Konuşan Hank’in, Konuşan Benn’in ve Konuşan Ginger’ın kilidini aç. Hepsi de Rakoonları durdurmak için destansı bir kovalamacanın içinde ve yol boyunca bol bol eğlenmeyi planlıyorlar!

Benim Konuşan Tom’um 2, Benim Konuşan Angela’m, Konışan Tom Arkadaşlarım ve Konuşan Tom Kahraman Koşusu gibi Konuşan Tom oyunlarından hoşlananlar ve koşu oyunları ile yarış oyunlarının heyecanını yaşamayı sevenler bu oyuna da bayılacak. Konuşan Tom Altın Peşinde’yi ücretsiz indir!

Bu uygulama şunları içerir:
– Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve reklamlar;
– Müşterileri Outfit7’nin web sitelerine ve diğer uygulamalarına yönlendiren bağlantılar;
– Kullanıcıların uygulamayı tekrar oynamalarını teşvik etmeyi amaçlayan içerik kişiselleştirmesi;
– Kullanıcıların Outfit7’nin animasyon karakterlerinin videolarını izlemesine olanak tanımak için YouTube entegrasyonu;
– Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği;
– Oyuncunun ilerlemesine dayalı olarak sanal para birimi kullanarak satın alınacak ögeler (farklı fiyatlarla erişilebilir) ve
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler.
Dijital rıza yaşının altındaki kullanıcılar için etikette açıklanan verilerin tümünü işlemediğimizi lütfen unutma. Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza bak.


Google Play Orijinal Link: Konuşan Tom Altın Peşinde

Yenilikler

Rakunu su altında kovala!
Jetonlar toplayıp ödüller kazanmak için özel etkinlikleri oyna.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir