Stormfall Saga of Survival Apk Güncel 2021*

1.14.7

Avla. Üret. Hayatta Kal. Kılıçlar ve büyülerle dolu bir dünyada görevine başla.
HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 264,183
Sürüm
1.14.7
Actualización
06.07.2020
Gereksinimler
4.1 ve sonrası
Boyut
59M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Stormfall Saga of Survival Apk

Stormfall Saga of Survival Apk ,Fantastik Bastıran Fırtına evreninde geçen bu oynaması ücretsiz fantastik hayatta kalma MMORPG oyununda hayatta kal, keşfet ve ustalaş.

Bir zamanlar Bastıran Fırtına’nın büyük bir efendisiyken ihanete uğradın. Sürgüne gönderildin ve şimdi ıssız karlı zirvelerin, kadim büyülerin ve unutulmuş harabelerin diyarı Doğu Marşları’nda sürgün bir hayat yaşamaya zorlandın. Açlıkla savaşmalı, sığınak inşa etmeli, tuhaf canavarlarla, haydutlarla ve sürgüne gönderilenlerle kapışmalısın.

stormfall saga of survival apk

Kefaret için bir zaman olacak, ama önce…

Hayatta kalmalısın.stormfall saga of survival apk

Hemen indir ve savaşa katıl!

*ÖZELLİKLER*

DÜŞMANLARINLA SAVAŞ
Düşmanlarını yok etmek ve kendi başına bir mekân yapmak için tekrar yükselmelisin. Kendini orman hayvanları ve bozulmuş canavarlara karşı savunmak için ölümcül silahlar yap ve yağmala. Savaşmaya hazır ol.

stormfall saga of survival apk mod

İNŞA ET VE ÜRET
Kendini korumak için ne bulursan kullan. Yeni silahlarını, araçlarını ve zırhını yolculuğun boyunca nasıl geliştireceğini öğrenin. Doğa ile yaşa ve malzemelerini avcılık ve toplama yoluyla yenile. Doğu Marşları’ndaki mekânını korumak için barınağını inşa et ve geliştir.

ARKANA’YI KEŞFET
Büyünün sırlarını öğren. Silahlarını güçlendirecek ve gücünü artıracak rünleri üret. Karşına çıkanları bozguna uğratmak için arkana sanatlarında ustalaş.

stormfall saga of survival hile

BİLİNMEYENİ KEŞFET
Doğu Marşları’nın karanlık ormanları ve karlı dağları seni bekliyor, tabii cesaretin varsa. Antik kalıntıların sırlarını keşfet, diyar boyunca malzemeleri topla ve yabani bölgelerin yeni alanlarını keşfet.

LANETE KARŞI DİREN
Karanlığa karşı bağışık değilsin. Kendini etkilerinden arındırmalı ve seni koruyabilecek bir tanrıçanın sırlarını öğrenmelisin.

stormfall apk

YABANİ HAYATI EHLİLEŞTİR
Hayatta kalmak için yaban hayatla bütünleşmen gerekecek. Seyahat etmene yardımcı olması için bir atı ehlileştir ya da bir ejderanın kaba kuvvetini ele geçir. Gerçek canavar efendileri bile en büyük mücadeleye girişebilir; efsaneler ejderhaların hâlâ bu topraklara musallat olduklarını söylüyorlar…

KARANLIĞI YEN
Yerin üstündeki yaratıklar seni bekleyen tek zorluk değil. Harabelerin en karanlık bölgelerinde kötülüklerin en kötüsü yatıyor. Onları yen ve Doğu Marşları’ndaki en değerli hazineleri yağmala.

apk stormfall saga of survival mod

YALNIZ DEĞİLSİN
Bir sonraki dağda tüten duman tek bir anlama geliyor; yalnız değilsin. Sürgüne gönderilen diğer kişilerle nasıl başa çıkacağın sana kalmış.


Google Play Orijinal Link: Stormfall: Saga of Survival

Yenilikler

1.14.7 versiyonundaki yenilikler:

- Teknik Güncellemeler. Geliştirilmiş bir oyun deneyiminin keyfini çıkarın.

- Kararlılık İyileştirmeleri. Oyununuzda daha az çökme, hata ve diğer kesintilerle karşılaşın.

- Daha akıcı oyun. Daha hızlı performans deneyimi yaşayın.

Video

Görüntüler

3 comentarios en "Stormfall Saga of Survival Apk Güncel 2021*"

  1. alper yalçın Diyor:

    1. Oyuna hala güncelleme gelmedi. Bu güncelleme ne zaman gelecek? 2. Oyunda etkinlik ne zaman yapılacak. Uzun zamandır etkinlik yapılmadı çünkü. 3. Şu oyunun marketini geliştirin artık ya. Herşeyi toplu parayla satın alınacak şekilde yapmışsınız. Parçalar tek tek safirle de satın alınabilsin. 4. Oyunun reklamını yapsanıza. Oyuncu sayısı artar o zaman. Daha eğlenceli bir oyun olur.

  2. Yavuz Biçici Diyor:

    Oyun ilk başta çok güzeldi değişik bölümler oluyordu 1 yıldan fazla oynuyorum ama son zamanlarda güncelleme gelmedigi için oyun çok sıkıcı olmaya başladı örneğin meteorit cevheri oyunun ilk başlarında çok çıkan bir cevherdi şimdi hiçbir yerde çıkmıyor bütün mekanlara girmeme rağmen hala bulamadım bu yüzden oyunda ilerleyemiyorum lutfen buna bir çare bulun

  3. Samsung Qalaxy Diyor:

    Yenileme Gelmediyi üçün oyunu bırakıyorum. Gelince devam edicem.– Eski yorum: Çok çok iyi. İstemezsen reklam bile yok. Yani çok beyendim. En güzel yanıda sen istemediyin sürece kimse sene saldırmıyor. Pvp-yi açmak ve kapatmak, auto modlar tamda oyuna yakışan bir yenilik. Ayrıca bir önerim var. Oyunda mobilyalrın ve diger nesnelerini yerini deyişdirdiyimiz kimi duvarların, kapı ve zeminlerinde yerini deyiştirmek olursa çok daha iyi olur. Yalnışlıkla bir yere kurdunsa yıkmak zorunda kalıyorsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir