Rthd APK Para Hileli Güncel 2021**

8.5

Warning!
HEMEN İNDİR
3.4/5 Oylar: 32,505
Geliştirici
T.Mashine
Sürüm
8.5
Actualización
18 Haziran 2021
Gereksinimler
6.0 ve sonrası
Boyut
34M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Rthd APK Para Hileli

Uyarı!

Bu, modern güçlü akıllı telefonlar için bir oyundur! Rthd APK Para Hileli

Size HD Azaltılmış iletimin uzun zamandır beklenen versiyonunu sunuyoruz! Rthd APK Para Hileli

RT serisinin yeni çevrimiçi versiyonu – bir simülatör değil, Rthd APK Para Hileli

rthd apk 8.4

rthd apk para hileli


Sovyet ve Avrupa kamyonlarına kargo göndermelisiniz, ulaşılması zor, uzak ve zor yüzeyleri olan yolların neredeyse bulunmadığı yerlerdeki offroad araçlar ve sadece ulaşılması zor orman yollarının baskın olması gerekir.
Oyunda birçok mod var: Yokuş yukarı yürü, ralli, offroad’da offroad drag yarışı, offroad’da kupa baskınları ve diğer birçok rekabetçi mod, arkadaşlarınızla rekabet edebilir veya internette yabancılarla oynayabilirsiniz!

Ayrıca, simülatör modlarının hayranları için, farklı koşullardaki farklı konumlarda kargo teslimatı var! Oyundaki bazı haritaların büyük boyutu! fords, bataklık, çamur ve benzeri üstesinden gelmek gerekir. Yollarda araba kullanmaktan hoşlanmıyorsanız – orman veya dağlara doğru yolunuzu Rthd APK Para Hileli

rthd apk son sürüm

Geçilmezlik konusundaki heyecan verici yarışlar yasaklayıcı hızlara indirgenmemiş; malların alınmasından veya tesliminden kazanmak için – çok çaba sarf etmeniz gerekiyor.
Ayrıca ulaşılması zor yerlere ulaşmak için SUV’ları geliştireceksiniz! Motoru geliştirmek, tekerlekleri iyi açıklıkta koymak ve güç çerçevesini veya tamponları korumak gerekir, peki, öne çıkmak istiyorsanız, aracı boyayabilirsiniz!
Alçaltılmış viteste fiziğe büyük önem verilir! Çok gerçekçi araba davranışı! Diferansiyelin kilitlenmesi, dört tekerlekten çekişi açmak ve alt vitese geçmek, temas noktasını iyileştirmek için tekerlekleri indirmek için seçeneğiniz vardır ve bu da geçirgenliği ve yakıt tüketimini etkiler. Tanklardaki deneyimden zaman içinde doldurmanız gereken sınırlı bir yakıt tedariki var. Arabanın davranışını etkileyen hasar gördü … Ve diğer birçok özellik!
Ayrıca gerçekçi deforme olabilen kirler meydana geldiğinde, offroad arabaları yoldan geçen rayları bırakarak, sonraki yolculukta tekerleklerin yumuşak zeminde gömülmesini zorlaştırabilir.

rthd apk 8.5

Özellikler:
• Pistte offroad araçların gerçekçi davranışı
• 10 kişilik çok oyunculu oyun
• Her türlü hava koşulunda gece gündüz sürmek
• Teslimat emri
• Yarışma modları: Offroad’ta yarış, offroad savaşları, ralli kamyonları, Hill Climb, kamyonlarda derbi …
• Farklı ülkelerden farklı arabalar
• Manuel şanzıman
• azaltılmış vites, kilitleme, lastiklerin düşürülmesi ve çok daha fazlası dahil…
Rus ZIL 130, Kamaz, Ural ve Kraz I gibi en efsanevi otomobillerin ve ayrıca MAN, efsanevi PETERBILT 379, GMC M35 ve diğerleri gibi Avrupalı ​​otomobillerin geniş araba filosu! Güncellemeler için arabalar ve haritalar eklenecek!
Haritalar çok gerçekçi doğa! Ağaçlar, çimen, sis aynı zamanda gece ve gündüz dinamik bir sistem, gündüz ve gece boyunca doğanın sesleri, su ve araçların sudaki davranışları

rthd apk dayı

DARALT

Yenilikler

* Fixed bugs

Görüntüler

2 comentarios en "Rthd APK Para Hileli Güncel 2021**"

  1. […] Rthd APK Para Hileli indir […]

  2. […] Rthd APK Para Hileli […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir