idle Miner Tycoon Hile Apk Güncel 2021*

3.57.0

Are you a true gold miner? Become a mine factory tycoon, build an empire, earn money, build a business, level up, make more money and get rich in this idle tycoon simulator game where you can make money by investing!
HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 3,454,224
Geliştirici
Kolibri Games
Sürüm
3.57.0
Actualización
10 Ağustos 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
144M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

idle Miner Tycoon Hile Apk

Gerçek bir altın madencisi misiniz? Yatırım yaparak para kazanabileceğiniz bu idle Miner Tycoon Hile Apk oyununda bir maden fabrikası kralı olun, bir imparatorluk kurun, bir iş kurun, seviye atlayın, daha fazla para kazanın ve zengin olun!
Fabrikanızın iş akışını otomatikleştirecek altın madencisi ile milyoner madenciliğinizi genişletin ve verimliliği artırın! Bu boş iş adamı simülatörüne yatırım yapmak ve mümkün olduğunca çok para kazanmak için yönetici stratejisini keşfedin – Boşta bir kahraman milyoner kralı olarak yaşayın! Altın arayıcısı olun ve şimdi altın aramaya başlayın! Altın madencisi olmak için bu destansı macerada boş bir kahraman olmaya hazır mısın?

idle miner tycoon hile apk oyun indir club

idle miner tycoon hile apk

Boşta tıklama kralı oyunlarını ve para kazanma simülatörlerini seviyor musunuz? Altın arayıcısı olmak ister misin? Idle Miner Tycoon oyunu, zengin bir kapitalist milyoner olmak için madencilik yönetimi ile tonlarca para kazanmayı karıştıran bir simülasyondur. Diğer simülatör ve tıklama kralı oyunlarından farklı olarak, bu epik madenci macera musluk oyununun amacı, altın kaynakları oluşturmak ve mümkün olduğunca çok boşta avantaj elde etmek için seviye atlamaktır: madenden elde ettiğiniz gelirle, kiralamanız ve ödeme yöneticileri, fabrikanızı yükseltin ve madencilerinizi optimize edin. Diğer boşta para musluk oyunlarından farklıdır çünkü bu para oyununda bir tıklama simülatöründe olduğu gibi bir maden yöneticisi kapitalisti olabilir, milyoner fabrikası kurabilir ve nakit inc ile iş akışını optimize ederek para kazanabilirsiniz. Zengin bir boşta kahraman kapitalist olana kadar bu boşta simülatörde daha fazlasını yapın!

ıdle miner tycoon apk

BOŞ MADENCİ İŞYOLU SİMÜLATÖRÜ: DAHA FAZLA PARA VE ALTIN ​​KAZAN
★ Daha fazla boş nakit geliri elde etmek için madeni otomatikleştirin: Çevrimiçi bir tıklama simülatöründe olduğu gibi dokunmanıza gerek yok! Bu bağımlılık yapan iş adamı simülasyon oyununun tadını çıkarın ve seviye atlayın!
★ Boşta para kazanın ve para ve altın kazanın: Çevrimdışıyken işinizde kalın!
★ Yatırımlardan kar edin ve zengin olun! Bu çevrimdışı simülatör oyununda adcapsız destansı bir boşta kahraman milyoner olmak için zenginliklere dokunun!
★ Madencilerinizin kazma motivasyonunu artırmak için bir yönetici kiralayın! Musluk oyunları arasında madencilik simülatörü.
★ Diğer tıklama para oyunlarında ve macera oyunlarında deneyimlediğiniz sonsuz tıklama olmadan boş milyarder imparatorluk simülasyonunuzu kurun!
★ Bir patron gibi 20’den fazla mayını yönetin ve yükseltin: Bu madenci simülatörünü yöneterek bir maden kralı olun! Destansı bir boşta kahraman olmak ve madeninizi yükseltmek için zenginliklere dokunun!
★ Gerçek bir altın madencisi ol! 15’ten fazla kaynağı yönetin: kömür, altın ve yeşim, bunu diğer tüm boş iş adamı oyunlarından farklı kılıyor.
★ Bir altın arayıcısı gibi bu maden fabrikası simülatöründe kömür, altın ve nakit para toplayın! Hiçbir adcap ile diğer para oyunları gibi değil!
★ Bu çevrimdışı macera simülatöründe paranızı ve altınınızı artırın ve zenginliklere dokunun!
★ Daha fazlasını yapın ve madeninizi yükseltin, seviye atlayın ve bu boşta çalışan madenci simülasyonunda en zengin fabrika yöneticisi kralı olun!

Diğer simülatör oyunlarından farklı olarak, patron işinizin maden iş akışı simülasyonunu otomatikleştirerek madenci milyarderi olma şansını elde edersiniz. Bu madencilik ve kazma simülatöründe şimdiye kadarki en büyük madenci olmak için zengin olun, yeni madenler ve binalar satın alın, nakit yatırım yapın ve zenginliklere dokunun! Adcap ile diğer boşta kalan tycoon oyunlarının aksine para oyunlarını ve menajerlik oyunlarını deneyin!
Bu madenci musluk oyun yöneticisi simülatöründe kaynakları satarak kazanın. Altını kaz ve zengin ol! Zenginliklere dokunun ve kapitalist bir milyoner kralı olun! Bu Idle Miner Tycoon oyununun tadını çıkarın!

Gibi Facebook✔️ üzerinde Miner Tycoon Idle
https://www.facebook.com/idleminertycoon/

Instagram ✔️
https://www.instagram.com/idle_miner_tycoon/

Heyecan ✔️
https://twitter.com/idleminer

Discord ✔️
https://discord.gg/h6JkbaK

Herhangi bir sorun veya öneriniz var mı?
İletişim: topluluk@idleminertycoon.com

❤️ Idle Miner Tycoon Ekibiniz ❤️


MYT Material V5 Reklamsız Apk indir

Google Play Orijinal Link: Idle Miner Tycoon

Yenilikler

• Gözünü dört aç! Korsan Hazinesi Çekilişi başlamak üzere! Süper Nakit kullanarak harika bir ödül havuzundan ödül al ve ilerlemeni hızlandır! ⚓🎁

Harika bir fikrin mi var? Bize bir e-posta gönder: community@idleminertycoon.com

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir