Getcontact Premium Apk Güncel 2021*

5.4.0

Getcontact’ı daha güçlü hale getirmek için sürekli çalışıyoruz. Temel odağımız güvenliğiniz. Geri bildirimleriniz bizi çok destekliyor ve sizlerden aldığımız destekle her zaman en iyisini yapmaya devam edeceğiz.
HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 1,347,677
Geliştirici
Getverify LDA
Sürüm
5.4.0
Actualización
8 Haziran 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
43M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Getcontact Premium Apk

Getcontact Premium Apk ’ı daha güçlü hale getirmek için sürekli çalışıyoruz. Temel odağımız güvenliğiniz. Geri bildirimleriniz bizi çok destekliyor ve sizlerden aldığımız destekle her zaman en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

getcontact premium apk

 

MESSENGER:
Getcontact’tan yeni bir hizmet: Messenger
Tüm dünyada 120 milyondan fazla kullanıcıya sahip Getcontact, harika bir sohbet deneyimi sunuyor.

Romance Club Mod Menu Apk indirmek için tıkla

Gizlilik ve Güvenlik: Ücretsiz kullanabileceğiniz, uçtan uca şifrelenmiş ve gizliliği arttırılmış sohbetler ile arkadaşlarınız ve aileniz ile her zaman güvenli iletişim kurun.

getcontact premium apk 2021

 

Medyalar: Mesajlar, fotoğraflar ve videolar paylaşın.
Getcontact Messenger her zaman ücretsizdir. Herhangi bir abonelik planı satın almanız gerekmez. Dünyanın neresinde olursa olsun, tüm Getcontact kullanıcılarını ücretsiz arayın. Uluslararası arama ücreti ödemeyin*.
Daha fazlasını keşfetmek için kullanmaya hemen başlayın.

getcontact premium apk android oyun club

 

ARAYAN KİMLİĞİ ve SPAM ENGELLEME:getcontact premium apk


Getcontact, arayan kişinin kimliğini, kişilerinizde kayıtlı olmasa bile bilmenizi sağlar. Rahatsız edici aramaları filtreler ve yalnızca tercih ettiğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasına izin vermenizi sağlar.

SPAM filtresini aktif edin. Böylece istenmeyen bir çağrı alırsanız anında iletişim uyarıları alırsınız ve otomatik aramalardan, telefonla pazarlamacılardan ve dolandırıcılık aramalarından gerçek zamanlı koruma elde edersiniz.

getcontact premium apk son sürüm

 

İstenmeyen aramalar ile mücadele konusunda oldukça iyiyiz ve teknolojimizi her geçen gün daha güçlü hale getirmek için mücadele ediyoruz. Sadece 2020 yılında 500 milyondan fazla istenmeyen arama ve potansiyel dolandırıcılık girişimini engelledik.

Getcontact gücünü kullanıcılarından alır. İstenmeyen aramaları engelleyin ve bu aramaları bize bildirin. Bunu yaparak diğer Getcontact hizmetlerini kullanan yüz milyonlarca kişinin korunmasına katkıda bulunabilirsiniz..

Getcontact’ın arttırılmış hizmetlerinden faydalanmak için Premium veya Tarifeler planlarına abone olabilirsiniz. Tutar, Google Play hesabınıza yansıtılır ve fiyat ülkeye göre değişir. Ödemeyi tamamlamadan önce toplam fiyatı göreceksiniz. Uygulama içi satın alınan abonelikleri, planınıza bağlı olarak haftalık, aylık veya yıllık olarak yenilenir. Yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ayarlara ulaşmak için: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481

getcontact premium apk 5.5.6


Google Play Orijinal Link: Getcontact

Yenilikler

Bu güncelleme yeniliği beraberinde getiriyor. İşte birkaçı:
Müşteri memnuniyetini arttırmak için süreç iyileştirmeleri yapıldı.
Performans iyileştirmeleri yapıldı.
Bize sormak istedikleriniz mi var? Bize yazabilirsiniz: support@getcontact.com
"Kalabalık bir uzman destek ekibi her mesajı okuyor ve yanıtlıyor. "

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir