Fishing Clash Apk Güncel 2021*

1.0.160

High time to go fishing! Join millions of anglers worldwide and start catching fish species in Fishing Clash - a thrilling fishing simulator game! Play 1v1 PvP fishing games and fight for the title of fishing champion!
HEMEN İNDİR
4.6/5 Oylar: 1,419,678
Geliştirici
Ten Square Games
Sürüm
1.0.160
Actualización
August 3, 2021
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
124M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Fishing Clash Apk

Fishing Clash Apk En popüler hobi artık cebinizde! Daha önce Fishing Clash oynamış 15 milyondan fazla oltacının arasına katılın ve tüm zamanların en gerçekçi çevrim dışı balıkçılık oyunlarından birinde balık türlerini yakalamaya başlayın. Balığa çıkmanın tam zamanı!

Bir yaşam şekli olarak balıkçılık sporu
Dünyanın en popüler sporunu Fishing Clash ile deneyin! Fishing Clash mobil cihazlarda oynanabilen ücretsiz bir balıkçılık oyunudur! Spor etkinliklerinde ve balıkçılık turnuvalarında yer alın, PvP oyunlarında arkadaşlarınızla yarışın ve Amazon ve Nil Nehirleri veya Biwa Gölü gibi dünyanın en bilindik balık yataklarında balıkçılık macerasının tadını çıkarın!

fishing clash apk para hilesi

Yüzlerce değişik balık türünü yakalayın
Birçok değişik konumun olması sayesinde oltanızın kancasına çok değişik balık türlerinin takılacağından emin olabilirsiniz. Düşük seviyelerde sazan, levrek veya yayın balığı gibi sıradan balıklar yakalayabilirsiniz. Seviyeniz yükseldikçe daha egzotik konumlara gidebilir ve nadir yemlerden elde edebilirsiniz; arapaima, köpek balığı ya da diğer deniz canavarları ile gösteriş yapmanız artık bir an meselesi! Yakaladığınız en büyük balık ne olacak?

fishing clash apk dayı

fishing clash apk

Bütün yıl boyunca balıkçılık
İster ilkbahar olsun, ister yaz ya da kış; ücretsiz simülasyon oyunumuzda istediğiniz zaman en yakındaki nehre, göle, denize veya okyanusa gidebilirsiniz. İster av yasağı döneminde olun, ister bir sonraki turnuvanız için ısınma turlarında; Fishing Clash oynayın! Gerçekçi 3D grafikler ve doğanın kalbine kurulu balık yatakları sayesinde kendinizi gerçek bir balıkçılık seyahatinde, balık limanında elinizde oltanızla durup büyük bir balık ile mücadele edermiş gibi hissedin!

fishing clash apk mod

Gerçek zamanlı PvP’de diğer oyuncularla yüzleşin!
Yarışmayı seviyorsanız içine dalacağınız daha iyi bir balıkçılık oyunu yok! Fishing Clash’da bolca değişik PvP oyun modunda oynayabilirsiniz: meydan okumalar, turnuvalar, günlük etkinlikler sadece bir başlangıç! Her gün kendinizi çevrim dışı balıkçılık oyununda sınayabilirsiniz: nadir balık türlerini yakalayın ve özel ödüller kazanın! Böylece sosyalleşebilir ve diğer oltacılarla etkileşimde olabilirsiniz – hatta bir balıkçılık klanına katılabilir ya da kendinizinkini oluşturabilir ve klan etkinliklerinde yarışabilirsiniz!

DLS 19 APK indirmek için tıkla

Balıkçılık Savaşı’nı deneyimle – bir büyük savaş modu!
Mücadele, yepyeni çok oyunculu büyük savaş modu ile iyice kızışıyor! 4 ya da 8 oyuncu, verilen bir balık tutma arenasındaki en yüksek puanlı balığı yakalamak için birbiriyle yarışacak. Her etaptan sonra, birisinin elenmesi gerekecek… bu nedenle bu savaşta en son kalan oltacı olduğundan ve büyük çabalarla elde edeceğin ganimetini aldığından emin ol.

fishing clash apk 2020

Nefes kesen konumlar
Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika ile Asya’da bulunan doğadaki gerçekçi ve harika bir şekilde hayata geçirilmiş konumlara seyahat edin! Florida ile başlayın ve Alabama’nın en büyük gölü olan Guntersville Gölü’ne devam edin. Bir sonraki durağınız Alaska’daki en popüler balıkçılık sporu destinasyonu olan ve özellikle somon ve gökkuşağı alabalığı ile tanınan Kenai Nehri olacak; sonra Amazon’da ve Nil Nehri’nde ve daha birçok harika bir şekilde elle yaratılmış yerlerde balık tutabilirsiniz!

Balıkçılık tutkunları düşünülerek tasarlanmıştır
Fishing Clash en yüksek kalitede bir mobil balıkçılık simülatörü oyunudur. Balıkçılık simülatörü, dış mekân uygulaması ve spor oyununun en iyi özelliklerini alarak onlardan yaratılan bir birleşimdir. Balıkçılık tahmin uygulamalarını bir kenara bırakın – HEMEN İNDİRİN ve balıkçılık türü oyunlarındaki en gerçekçi deneyimlerden birinin tadını çıkarın.


Google Play Orijinal Link: Fishing Clash

Yenilikler

"Knock, knock! It’s me, a new feature.

What am I?

I’m your bank – Fishy Bank.
You’ll get fish coins for every fish you catch, and I will safely keep them for you.
Once I’m full... grab a hammer and crack me open – try to be gentle, though :)
Then, exchange your savings for some great rewards.

Ready to break the bank?"

Görüntüler

Un comentario en "Fishing Clash Apk Güncel 2021*"

  1. […] Fishing Clash Apk indirmek için tıkla […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir