Diggy’s Adventure Apk Güncel 2021*

1.5.517

Destansı bir labirent macerası - gizli odalardan kaç, kaydırmalı yapbozları çöz!
HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 495,829
Sürüm
1.5.517
Actualización
05.08.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
103M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Diggy’s Adventure Apk

Çıktıkları yolculukta Diggy’s Adventure Apk , Profesör, Linda ve Rusty’e eşlik edin! Madenlerle dolu bir dünyayı keşfetmek için yola koyulun, eski bir medeniyet aracılığıyla bilgi edinin ve bir sürü unutulmaz bilmece çözün. Kazı yaparak gizli hazineleri arayın ve ilahi görevleri yerine getirip bilmeceleri çözün. Tüm labirentlerden kaçın ve geçmişin en büyük gizemlerini internet üzerinden oynanan Diggy’s Adventure Apk

diggy’s adventure apk

 

Bu 2 boyutlu labirentte hiçbir sır gizli kalamaz! Hiç girilmemiş labirentlerden çıkış için yol bulurken öykü içinde yeni karakterler ve hatta eski bir medeniyet keşfedebilirsiniz. Bilmece madeninden kaçabilecek misiniz?

diggys adventure apk latest version

 

Sınırlarınızı zorlayan bilişsel oyunları sever misiniz? Madende hazine avını deneyin ve zekanızı kanıtlayın! Diğer zeka oyunları sadece bulmacalardan ibaretken, bu oyun size doğru yolu bulana bilmecelerle dolu gizli bir labirenti keşfetme olanağı tanır! Gerçek bir madenci altın avını aklından çıkaramaz. Bu nedenle kazmanızı taşa vurun ve madenciliğin tadını çıkarırken zengin odaları bulun.

diggys adventure apk update

 

Özellikler:
▶ Yapboz sever misiniz? Burada farklı medeniyetler ile ilgili 1000’den fazla bilmece bulabilirsiniz.
▶ Farklı zorluk seviyelerinde, kaçmanız gereken 500’den fazla labirent. Sakın derin bir zindan içinde sıkışıp kalmayın!
▶ Etkileşime geçebileceğiniz 500’den fazla matrak karakter. Madenci avatarınıza dokunarak ganimetinize göz atabilirsiniz!
▶ Unutulmuş hazinelerle dolu 4 mitolojik konum. Bu maden labirentinde önünüze geleni parçalayarak yolunuzu bulun!
▶ Bir bilmecede takıldınız mı? Online müşteri destek ekibimiz sorularınıza 24 saat içinde yanıt verir.

diggys adventure apk indir

 

▶ Her hafta yeni ücretsiz içerik: Bilmecelerden tapınaklara kadar uzanan labirent oyunu güncellemelerine göz atmayı unutmayın!
▶ Gizli hazineleri bulmak için kazı yapın, tanrısal görevleri yerine getirin ve bilmeceleri çözün.
▶ Gerçek bir arkeolog gibi davranarak antik dünyanın sırlarını çözün.
▶ Sandıkları açmak ve madencilik yapmak için size verilen ipuçlarını kullanın!
▶ Bir madenci gibi kazın ve yeni ganimet veya Diggy’s Adventure Apk

2 boyutlu bilmece madenlerini kazarak, yapbozları çözmek, çevrimdışı olduğunuzda enerjinizi yenilemek veya kamp içinde yeni eşyalar tasarlamak için kullanılabilecek çeşitli eşyalar kazanacaksınız. Ayrıca, birbirinden güzel dekoratif objeler, eşyalar ve diğer içeriklerle kamplarınızı süsleyebilirsiniz. Zindanda kazı yapmanıza yardımcı olması için yeni eşyalar oluşturun veya malzemeleri pişirin ve bu dünyadaki en büyük maceraperest olun. Bu klasik hazine avlarına benzemez. Tüm karolara vurarak ve macera avına devam etmek için gerekli altını kazanın!

Diggy's Adventure Apk

diggys adventure enerji hileli apk

 

2 boyutlu bilmeceleri çözüp bilmece madeninden kaçarak, enerji yenileme oranını ve maksimum enerji kapasitesini artıran ödüller ve deneyim puanları kazanın. Madenleri kazmaya ve Tanrılar tarafından verilen oyun içi görevleri yerine getirmeye devam edin.

Traffic Rider APK Hile indirmek için tıkla!

Doğru yolu izleyerek yeni bir oda bulun ve diğer tüm macera oyunlarını unutun! Ayrıca özel labirent etkinlikleri, zindanlar ve tekliflerin keyfini çıkarabilir, canlı temalarla kamplar kurabilir ve diğer oyunculara hediyeler gönderebilirsiniz. Gizemi ve bilmeceyi çözün! Maden kazıp sonsuz bir labirentten kaçarken yeni bir medeniyet aracılığıyla bilgi edinin! Yapbozlarla dolu bu 2 boyutlu madencilik macerasının keyfini çıkarın!

UNUTMAYIN! Diggy’s Adventure, indirmek ve oynamak için bir ağ bağlantısı gerektiren ücretsiz bir bir online oyundur. Oyundaki bazı eşyalar gerçek para karşılığında satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız lütfen ayarlardan uygulama içi satın almaları devre dışı bırakın.


Google Play Orijinal Link: Diggy’s Adventure: Zevkli Yapboz ve Labirentler

Yenilikler

Bir kez daha, oyunu sizin için geliştirmek için sahne arkasında çok sıkı çalıştık!

Video

Görüntüler

4 comentarios en "Diggy’s Adventure Apk Güncel 2021*"

 1. Fadime Sezer Diyor:

  Gerçekten sürükleyici ve eğlenceli bir oyun . Uzun soluklu oynadığım ikinci oyun bu.

 2. Yaşar Saygı Diyor:

  Yahu her güncelleme de aynı şeyleri söylüyorsunuz. Bir kez daha, oyunu sizin için geliştirmek için sahne arkasında çok sıkı çalıştık! Yani ben buradan ne anlayacağım ki ne yaptığınızı nereden bilecem . Biraz daha açıklayıcı olun lütfen.

 3. SELÇUK ZENCİR Diyor:

  Yeni gelen son etkinlik oyununda Türkçe dil desteği yok. Bütün konuşmalar ingilizce. Böyle olursa oyun soğutur. 320 seviye oldum ilk defa bu şekilde oldu.

 4. Pınar Latif Diyor:

  İsis bölümünün tüm parçalarını topladım sadece laneti kaldırmam lazım ama kaldırtmıyo takıldım oyunda başkada ilerleyemiyorum isis in lanetini kaldırıp rusty nin günlük şifresini kırcm ama bni yönlendirmiyo bi türlü yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir