CSD 22 APK Güncel 2021**

1.2.1

Take control of a Real Soccer Club or create your own, in Club Soccer Director 2022 a fast-paced Soccer Club Management Game
HEMEN İNDİR
3.4/5 Oylar: 1,772
Geliştirici
Go Play Games Ltd
Sürüm
1.2.1
Actualización
August 18, 2021
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
147M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

CSD 22 APK

CSD 22 APK Gerçek bir Futbol Kulübünün kontrolünü elinize alın veya kendinizinkini yaratın, Club Soccer Director 2022’de hızlı tempolu bir Futbol Kulübü Yönetim Oyunu CSD 22 APK

Bu, kulübü istediğiniz şekilde geliştirme ve şekillendirme, istediğiniz menajeri işe alma, bir unvan alma şansınızdır. -Kazanan kadro ve Kulübünüzün tüm yoğun günlük işleriyle uğraşmak.

csd 22 indir

Club Soccer Director 2022 size kulübün tüm yönlerini yönetme ve menajer üzerinde etkinizi gösterme şansı veriyor

Sahiplere ve yönetim kuruluna başarı getirebilir misiniz?
Menajeri ve oyuncuları mutlu edecek misiniz?
Hayranları kazanabilir misin?

csd 22 hile apk

Club Soccer Director 2022’yi şimdi ÜCRETSİZ olarak indirin ve futbol menajerliği yolculuğunuza başlayın.

Bir Futbol Menajerinden daha fazlası olun!

YENİ ÖZELLİKLER
• YENİ GELİŞTİRİLMİŞ 3D ORTAM
• YENİ PERSONEL ROLLERİ
• YENİ MÜDÜR ETKİLEŞİMİ
• YENİ TRANSFER MÜZAKERELERİ
• YENİ TAKIM SAYILARI
• YENİ FORMASYONLAR
• HIZ, ORTA PARÇA, TERCİH EDİLEN AYAK GİBİ YENİ OYUNCU İSTATİSTİKLERİ
• 21/22 SEZON İÇİN YENİ OYUNCU, KULÜP VE PERSONEL VERİLERİ
• YENİ PERSONEL

• YENİ YETKİLER HUB
• YENİ HAFTA vE TAKIM
• YENİ PERSONEL & emekli OYUNCULAR YENİ KADRO roller teklif EDİLEBİLİR
• YENİ ULUSLARARASI KADRO GÖRÜŞLERİ
• YENİ OYUNCU pozisyonları
• YENİ GÜNLÜĞÜ Planlama ve Eğitim

CSD 22 APK yöneticileri taktik, transfer piyasasında, basın toplantıları, manşetlere herhangi daha birçok iyileştirmeler, yönetici röportajları, TV parası, kullanıcı arayüzü ve daha fazlası

csd 22 android oyun club

 

csd 22 apk

 

YÜZLERCE FUTBOL KULÜBÜ ARASINDAN SEÇİN
Dünya çapında 14 farklı ülkeden 38 ligde 820 kulüp arasından seçim yapın. Mirasınızı yaratın ve ülke, kulüp, stadyum adı ve forma tasarımı dahil olmak üzere sıfırdan kendi takımınızı kurun ve onları zirveye taşıyın!

RAKİPSİZ KULÜP SEVİYESİ YÖNETİMİ
Kulübünüzün gelişiminin her yönünü ve fonlara nasıl yatırım yaptığınızı yönetin. Stadyum, fitness merkezi, tıp, antrenman sahası ve gençlik Akademisi dahil kulübünüzün tesislerini geliştirin ve yükseltin. Sponsorluk görüşmeleri yaparak gelirleri artırın. Yönetim ekibinizi işe alın ve kovun ve oyuncu temsilcileriyle transferleri ve teklifleri müzakere ederek ve aynı zamanda oyuncular ve personel ile sözleşme müzakerelerini yürüterek hayalinizdeki kadroyu kurun.

e Nabız Apk indir

HER KARAR ÖNEMLİ
Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, kararlarınız yönetim kurulunun tutumunu, takımın moralini ve hatta taraftarları bile etkiler. Basın ve medya ile nasıl ilişki kurduğunuz, bilet fiyatları, kadronuzun kalitesi ve Akademi beklentilerinizin potansiyelinin hepsinin bir etkisi vardır.

csd 22 apk hile

CANLI İSTATİSTİK MOTORU
Kapsamlı canlı aksiyon istatistik motoru, gerçek hayattaki oyuncu davranışlarını ve maç sonuçlarını yansıtır, oyun başına 1000’den fazla kararı işler ve hem bireysel oyuncular hem de takımlar için gerçek zamanlı istatistikler üretir.

KULÜBÜ GELİŞTİRİN
Şimdi güzel 3D’de kulüp için kendi alanınızı oluşturabilir ve stadyumunuzu, antrenman alanınızı, akademinizi, tesislerinizi, fitness merkezinizi ve sağlık tesislerinizi geliştirebilirsiniz.

MAÇIN ÖNEMLİ NOKTALARI
CSD22, oyun sırasında önemli maç özetlerini gösterir, böylece bu önemli golleri ve kaçırdıklarınızı görebilirsiniz!

download csd 22 mod apk

TAKTİK ÖZGÜRLÜK
Önemli kararları menajere bırakın veya kendi oyun tarzınızı uygulayarak ve takım dizilişine, dizilişine, topa girme ve topa vurma taktiklerine, yedeklere ve daha fazlasına karar vererek onu geçersiz kılın.

KAPSAMLI OYUNCU VERİTABANI
Her biri kendi benzersiz oyun stilleri, istatistikleri, kişilikleri ve davranışları olan 30.000’den fazla oyuncudan oluşan bir veritabanından oyuncu satın alın veya ödünç alın. CSD22, düzenli olarak sürekli olarak yeni oyuncular üretir ve 1 sezon veya 10 sezon boyunca sıcak koltukta olmanız arasında seçim yapabileceğiniz çok sayıda yeteneğe sahip olmanızı sağlar! Bazı emekli oyuncular gerçek hayatta olduğu gibi personel rollerine girerken, oyuncu döngüleri sahanın ötesinde devam ediyor!

TAM EDİTÖR
CSD22, takım adlarını, zemini, kitleri, oyuncu avatarlarını, personel avatarlarını düzenlemenize ve bunları

GERÇEK BİR KOÇ / MÜDÜR TARAFINDAN GELİŞTİRİLMİŞ diğer oyuncularla paylaşmanıza izin veren Tam bir oyun içi düzenleyiciye sahiptir !
Lider geliştirici Jim Scott, hem bir futbol menajeri hem de koçtur ve 18 yılı aşkın sektör deneyimini Club Soccer Director 2022’ye getirir.


Google Play Orijnal Link: CSD 22 apk

Yenilikler

Fixes and Improvements to fitness/Injuries, Loan Recall, Rating Issues, Player Data, Cloud Saves, VIP Log in, Player Retraining, Morale Camps, Squad Rehabs, Slow Highlights, Game Speed, App Performance, Crashes fixes & More.

Görüntüler

3 comentarios en "CSD 22 APK Güncel 2021**"

  1. […] CSD 22 APK indirmek için tıkla! […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir