Critical Ops Hileli Apk Güncel 2021*

1.27.0.f1551

 • Ödeme
PARA VE RADAR HİLELİ MOD!
HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 2,299,039
Sürüm
1.27.0.f1551
Actualización
01.09.2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
647M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Critical ops Hileli Apk , PARA VE RADAR HİLELİ MOD! mobile cihazlar için geliştirilen , 3 BOYUTLU Multiplayer bir FPS oyunudur. Hızlı reflekslerin ve Strateji becerilerinin başarıya giden yolda anahtar görevi göreceği bir aksiyon yaşa.

Beceriye ve yeteneğe en fazla dayalı mobile FPS oyunu için hazır mısın?critical ops hileli apk

critical ops hile

 

Critical Ops Hileli Apk , son derece ilgiyle hazırlanmış haritalarda ve zor oyun bölümlerinde çatışma imkânı sağlayan birinci şahıs nişancı oyunudur. Silah arkadaşlarınla yan yana mücadele ya da kişisel skorunu yakala. Coalition mı yoksa Breach üyesi olarak mı savaşacaksın?

Sonucu becerilerin ve taktiğin belirleyecek.Rekabet avantajı sağlayacak helloçbir oyun içi satın alım sunmayarak adİL BİR OYUN ORTAMI garanti ediyoruz !Yoğun PvP oyunda mücadele ederek çeşitli silahlarda ve becerilerde ustalaş. Çekişmeli dereceli oyunlarda benzer beceri seviyelerine sahip diğer ajanlarla mücadele edeceksin. Oynarken yeni mekanikler öğrenip çeşitli bilgiler edinerek bir oyuncu olarak güçleneceksin.

critical ops apk para hile 2021

SOSYALLEŞ! Bir klan oluştur ya da klana katıl. Öze

 

l maçlara ev sahipliği yap. Arkadaşlarını toplam ve heyecan dolu bir savaşta onlara katıl!

Essential Ops, e-spor dünyasını mobil platformlara taşıyor. ENERJİok E-SPOR SAHNEMİZE katıl ve hem KENDİN hem takımın için bir şöhret kazan.

critical ops para hilesi

 

Oyunda şu an heyecan dolu üç oyun modu yer alıyor:

 

FİTİL SÖKME
İki takım, iki amaç! Bir takım bombayı kurup bomba patlayıncaya kadar onu savunmaya çalışırken diğer takım da fitilini sökerek bombayı etkisiz hâle getirmeye çalışır. Savaş alanında Critical Ops Hileli Apk

critical ops apk son sürüm

critical ops hileli apk

TAKIM ÖLÜM MAÇI
İki düşman takım, süreli bir ölüm maçında kozlarını paylaşır. Her mermiyi iyi değerlendir!

Max Payne Mobile APKTürkçe indirmek için tıkla!

TABANCA OYUNU
İki takım birbirine karşı savaşır ve oyuncular kendi başlarına oyundaki tüm silahları alabilme yolunda ilerler. Teçhizatını yükselt!

Eşleştirme sistemimizle oyunu nasıl istersen öyle oyna:

critical aps apk dayı

ÇABUK OYUNLAR
Benzer beceri seviyesindeki ajanlarla çabuk, eşleştirmeli oyunlarda mevcut tüm oyun modlarını oyna.

DERECELİ OYUNLAR
Ajanlar Fitil Sökme benzeri çekişmeli bir eşleşmede puan kazanmak ve derecelerini korumak için mücadele eder. Sıralamanın en üst noktasına çıok!

ÖZEL OYUNLAR
İşte vital Ops oynamanın klasik yolu. Mevcut oyun türlerinden birine katıl veya ev sahipliği yap, şifre belirleyerek özel odalar oluştur.

Düzenli güncellemelerle oyun performansı geliştirilir, yeni oyun Critical Ops Hileli Apk ve özelliklerinin ve ayrıca bir oyuncu olarak deneyimini kişiselleştirecek temaların kilidi açılır. Essential Ops OYNAMASI ÜCRETSİZ BİR OYUNDUR ve hep öyle kalacaktır. Satın alımlar sadece görüntü amaçlıdır.


Google Play Orijinal Link: Critical OPS: Multiplayer FPS

Yenilikler

Harita güncellemeleri ve birkaç haritada düzeltmeler
Yeni oyun modları!
Çeşitli teknik güncellemeler ve hata düzeltmeleri
Jiro ayarı geçiş hatası ve jiro hassasiyeti düzeltildi

Görüntüler

4 comentarios en "Critical Ops Hileli Apk Güncel 2021*"

 1. badar bed Diyor:

  Şimdiye kadar severek oynadığım bir oyundu ancak son zamanlarda neredeyse girdiğim her oyunda server çöküyor. Bu sadece bende olmuyor girdiğim oyundaki herkeste oluyor lütfen buna bir çözüm bulun. Az önce dereceli girdiğimde server çöktü ve 1 günlük ban yedim. Eğer sorun çözülürse 3 yıldızı geri ekleyeceğim.

 2. Yağız Karataş Diyor:

  Oyun gerçekten harika. Kredi kazanmak çok basit ve 1 aydan kısa sürede cops paşa acabiliyorsunuz. Güzel kaplamalar için para yatırmaya gerek yok. Ama rank maçlarının sonlarında verilen puanlar artmalı. Rank atlamak için kaybetmeden her maçı kazanmamız gerekiyor. Ama bu çok büyük sorun yaratmiyor.

 3. Sinan Diyor:

  Oyun genel olarak güzel , severek oynadığım bir oyun. Silah desenleri olsun, haritaları olsun çok güzel 1 buçuk yıldır oynuyorum fakat doğal olarak kötü yanlarıda var. 1. Yanı ranked eşleşme sistemi. Adalet yok ben masterim rakibe elit attığı olmuştu. Bu düzeltilmeli. Ayrıca oyuna yaş kısıtlaması gelmeli bir sürü çocuk maç salıp annemize sövüyor bundan hoşnut değilim. Bunun dışında oyun güzel herkese öneririm

 4. […] Critical Ops Hileli Apk indirmek için tıkla! Bununla beraber vermiş olduğunuz devamlı destekten dolayı sizlere minnettarlığımızı göstermek için 27/06/2021 saat 23:59’a (UTC) kadar 5.5.0 sürümünü indiren ve Gelen Kutusunu açan tüm kullanıcılarımız bir “Black Ball” Özel Temsilcisi alacak. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir