Clumsy Ninja Apk Para ve Elmas Hileli – Güncel 2021*

1.32.2

Ve işte karşında, dokunmatik ekranlara gelmiş en bahtsız kahraman, Clumsy Ninja Apk !Onu eğit, fırlat, gıdıkla, hatta üzerine balon bağla.
HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 1,285,779
Sürüm
1.32.2
Actualización
22.07.2020
Gereksinimler
2.3.3 ve sonrası
Boyut
27M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Clumsy Ninja Apk

Ve işte karşında, dokunmatik ekranlara gelmiş en bahtsız kahraman, Clumsy Ninja Apk !Onu eğit, fırlat, gıdıkla, hatta üzerine balon bağla. Yapacağın her şey, Sakar Ninja’nın yeteneklerini artıracak ve kayıp arkadaşı Kira’yı bulmasını sağlayacak.Sakar Ninja, yeni nesil etkileşimli bir karakterdir! Her defasında kendisine özel bir hissiyat verir, eşsiz biçimde hareket eder ve tepki verir. Şaşırmaya hazır ol. Ama lütfen ona iyi bak!

clumsy ninja apk

KEMER KAZAN
Ninjana, yeni hareketler ve süper özel Ninja Hamleleri öğret. Kira’yı bulmaya çalışırken ustasını etkileyerek yeni Ninja Kemerleri kazan. Ya da 70’ten fazla etkileşimli nesneyle oyunun tadını çıkar ki aralarında trambolinler, kum torbaları, top tabancaları, bir tavuk ve bir de… Sincap var!

Buz Devri Maceraları Apk indirmek için tıkla!

MACERA ZAMANI
Ninjanla beraber yeni yerleri gezecek, yeni oyunlar oynayacak, yeni karakterler tanıyacak, görevleri tamamlayacak ve oynaması keyifli yeni nesnelerin kilidini açacaksın. Kaç tanesini keşfedeceksin?

clumsy ninja apk oyun indir club

ÖZELLEŞTİR
Sakar Ninja’nın kıyafetlerini, kemerini, başlığını kendi tarzına göre özelleştir. Ninjanın en çılgın hareketlerinin fotoğraflarını çek. Gözlerini ayırma: Seni bekleyen bir çok sürpriz var!

UNUTULMAZ ANLAR
Sakar Ninja, gerçek zekayla düşünen ve hareket eden gerçek bir sanal arkadaş. Tabii bir de sakar! Her oynadığında ninjan ve arkadaşlarıyla özel anlar yaşayacaksın!

DOKUNMATİK CİHAZLARDA BİR İLK!
Sakar Ninja, dokunmatik ekranlarda EUPHORIA simulasyon teknolojisini kullanan ilk oyun. Sonucu, inanırlığı şimdiye kadar hiç olmadığı kadar gerçek bir karakter.

clumsy ninja apk 2021

Android 2.3 (Gingerbread) ve üzeri işletim sistemi gerektirir.

LÜTFEN DİKKAT! Clumsy Ninja bedava dağıttığı bir oyundur, ancak gerçek parayla satın alınabilecek unsurlar içerir.
İzniniz olmadan yapılabilecek satın alımları engellemek için, Google Play ayarlar menüsünden “PIN Ayarla ya da Değiştir” öğesini seçin, bir PIN oluşturun ve ardından “Satın Alma için PIN Kullan” seçeneğini etkinleştirin. Bu adımdan sonra, her satın alma işleminden önce PIN kodunuzu girmeniz gerekecektir. Lütfen bu seçeneğin sadece Android OS 3.X ve sonraki sürümleri için geçerli olduğunu aklınızda bulundurun.


Google Play Orijinal Link: Clumsy Ninja

Yenilikler

Güncelleme Notları:
• Sorunlar Giderildi ve iyileştirildi

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir