Asphalt 9 Apk indir Güncel 2021*

3.0.2a

Asphalt 9: Legends'ta bir sürü uluslararası markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi üst düzey üreticilerin elinden çıkmış ünlü arabaların direksiyonuna geç. Tek ve çok oyunculu modlarda, gerçek hayattan dinamik mekanlarda sürüşe çık, akrobasiler yap, artışlar yakala. Asphalt 8: Airborne'un yaratıcılarından bir yarış adrenalini patlaması elinin altında!
HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 2,215,750
Geliştirici
Gameloft SE
Sürüm
3.0.2a
Actualización
22 Temmuz 2021
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
12M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Asphalt 9 Apk indir

Asphalt 9 Apk indir ‘ debir sürü uluslararası markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors şeklinde üst seviye üreticilerin elinden çıkmış meşhur arabaların direksiyonuna geç. Tek ve oldukca oyunculu modlarda, reel hayattan dinamik mekanlarda sürüşe çık, akrobasiler yap, artışlar yakala. Asphalt 8: Airborne’un yaratıcılarından bir yarış adrenalini patlaması elinin altında!

asphalt 9 apk indir

asphalt 9 legends apk indir

Üst derslik markalardan yüksek hızlı motorlu araçlar hazır, 70’den fazlası toplaman için seni bekliyor. Dünyanın en meşhur marka ve üreticilerinin imzasını taşıyan bu arabaların tüm bunlar itinayla seçildi, üstelik her biri kişiselleştirilebilir güzel duyu özelliklere haiz. Dünyanın dört bir yanında yarışacağın arabanı seçtikten sonrasında kaporta boyasını, jantlarını ve tekerleklerini kişiselleştirebilir veya üstüne değişik gövde parçaları monte edebilirsin.

asphalt 9 android oyun club

Becerilerinin seviyesini yükselt ve manuel kontrolün sağlamış olduğu şaşmaz isabetlilikle sokaklarda bir ustalaşmış benzer biçimde yarış. Seyir modunu tercih ediyorsan arabanın direksiyonuna istikamet veren sürüş test sistemi Asphalt 9 Apk indir ™ tam senlik, tek yapman gereken kararları almak ve zamanlamayı ayarlamak. Bu özellik yardımıyla ortama, müzik ve ses efektlerine odaklanabilirsin.

asphalt 9 apk son sürüm

60’tan fazla sürem ve 900’den fazla faaliyet barındıra

n Kariyer Modunda gerçek bir sokak yarışı macerasına atıl. Asphalt 9 Apk indir ‘un Etkinlikler kısmında deneyimleyebileceğin yeni meydan okumalar her zaman mevcut, ödüller de cabası.
Asphalt’taki öteki oyunculara karşı yarışmak için sınırlı süreli etkinliklerde oynayabilir yadasürükleyici hikayelerde ilerleyebilirsin.

Max Payne Mobile Apk indirmek için tıkla!

asphalt 9 apk indir

YARIŞ HEYECANI
Gerçekçi yarış heyecanı ile Asphalt 9’da arcade oyun tarzının en saf halini deneyimle. Yansıma/parçacık efektleri, HDR işleme, realistik ses efektleri ve meşhur müzik sanatçılarından eserler içeren şarkı listesi sayesinde kendini yarışa kaptırman garanti.

asphalt 9 apk hile

Çevrimiçi çok oyunculu modu arabanı reel sokak yarışı aksiyonunda test edecek.
Dünyanın değişik yerlerinden rakip oyunculara –hem de istersen aynı anda 7’sine– karşı kıran kırana bir yarış menfaat. Sürüş, drift, akrobasiler ile Kulübüne extra puanlar kazandır.
Kulüp özelliği ile yarışçı arkadaşlarından kendi çevrimiçi topluluğunu oluştur. Farklı mekanlarda beraber oynayın ve yarışın, oldukca oyunculu Kulüp önder panosunda zirveye tırmanıp ödüllerin kilidini açın.
_____________________________________________

Google Play Orijinal Link: Asphalt 9: Legend

Yenilikler

Üçüncü yıl dönümünü yeni bir pistte kutla ve yepyeni etkinliklerde 7 muhteşem hiper otomobili kovala!

YENİ MOTOR SPORLARI PARKURU
Auckland, Yeni Zelanda'da asfaltı ağlatmanın vakti geldi.

7 YAZ CANAVARI
Lamborghini Aventador SVJ Roadster, McLaren Elva ve dahası.

ÖZEL ETKİNLİKLER VE 3. YIL DÖNÜMÜ
Hennessey Venom F5 ve Bugatti Veyron Grand Vitesse'i kazanmak için Yıl Dönümü etkinliklerine katıl.

GRAND PRIX
Kendini göster, Lamborghini SC20 ve Pagani Zonda HP Barchetta'yı kap.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir