ARK Survival Evolved Apk Güncel 2021*

2.0.25

Bu kitlesel tarz tanımlayan oyun dünyasında 80+ dinozorlar, savaşın hayatta ve evcilleştirmek
HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 693,506
Sürüm
2.0.25
Actualización
09.06.2021
Gereksinimler
7.0 ve sonrası
Boyut
66M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

ARK Survival Evolved Apk

 

*** LÜTFEN DİKKAT: Bu oyun resmen RAM en az 3 GB sadece dokunmatik Android cihazlarda desteklenen ve yukarı güncel Vulkan destek almaktadır. Uyumsuz olarak listelenen oyun gerekir bazı cihazlar vardır, biz en kısa zamanda çözeceğiz! ***

ark survival evolved apk

 

ARK Survival Evolved Apk , Hayatta Kalma gelişti: ARK ile nihai mobil dino-macera dalın! Bir hayatta kalma deneyimi bar-hiçbiri için yapım – yakalamak ve evcilleştirmek için devasa bir oyun dünyası 80+ benzersiz dinozorlar ve ilkel yaratıklar birleşir. kabileleri oluşturmak ve hayatta kalanların koloniler kurmak için birlikte çalışma, bu Jura döneminden dünyadaki diğer oyuncular ve arkadaşlarınızla buluşun.

ark survival evolved apk apk+obb

 

PC ve konsollar dan tarz tanımlayan maceraya dayanarak, ARK: Survival Evolved hayatta kalmak ve yalnız ve silahsız başlar gizemli bir adaya, gelişmek için size meydan. barınak ve avı inşa etmek kaynakları ve zanaat araçları getirin. yakalama ve emirlerini yerine getirmek dinozorları ıslah ederken alanınızı genişletin. kabileleri oluşturan, çevrimiçi yeni arkadaşlar yapın ve insan ve hem mega avcılar karşı savunmak için güçlü yapıları inşa!

ARK Özellikleri: Hayatta Kalma Evolved şunlardır:

Videoleap Premium Apk indirmek için tıkla!

ark survival evolved apk

– 80+ Dinozorlar: Kullanım kurnaz stratejisi ve hatta yeraltı, evcilleştirmek tren, binmek ve kara, deniz, hava karşısında dinamik, kalıcı ekosistemleri gezici birçok dinozorlar ve diğer ilkel yaratıklar doğurmak, ve taktikleri.
Eğer hayatta kalmak için çare bulmak gelişmek olarak büyük bir yaşam ve nefes tarih öncesi manzarasını keşfedin ve Ark da kaçış: – keşfedin.
– Zanaat ve Yapı: zanaat silah, giysi ve öğeleri hayatta ve sığınaklar, köyler, hatta büyük şehirler inşa etmek pahasına olursa olsun kullanma.

ark survival evolved apk dayı

ile Grup yukarı veya üzerinde av, büyük ölçekli online dünyadaki diğer oyuncuların yüzlerce veya tek oyunculu modunda tek başına gitmek seç: – başına veya başkalarıyla birlikte Survive.
– Bir Tribe Üyelik: ‘Tribe’ sistem kaynaklarını, XP, ve yeniden doğuş noktaları paylaşmak için dinamik partileri destekleyerek, işbirliğini teşvik eder.

ark survival evolved apk android oyun club

 

Oyun aylık veya yıllık bazda sunulan isteğe bağlı Primal Geçiş aboneliğini içerir. abonelik, tüm reklamları kaldırır size 2x XP artırmak verir ve her iki tercih sunucularına ve ücretsiz sunucularda tercih yuvalarına erişim sağlar. Aboneler yanında adı Primal Kullanımı sahipleri olarak durumlarını göstermek üzere ve zaman zaman özel haber ve güncellemeleri alacak bir amblem alırlar.

 

kullanıcı satın alma işlemlerinden önce (değil zaten varsa) Google hesabı ile giriş yapmak istenecektir. Ödeme satın alma onayı adresinden Google Hesabına tahsil edilecektir. otomatik yenilemeyi cari dönemi bitmeden en az 24 saat kapalı sürece abonelik otomatik olarak yenilenir. hesap cari dönem sonunda önceki 24 saat içinde yenileme için tahsil edilecektir. Abonelikler kullanıcı ve otomatik yenileme ile takip edilebileceğini satın aldıktan sonra, kullanıcının Hesap Ayarları giderek kapalı olabilir. Aktif abonelik süresi boyunca bir akım abonelik iptali izin verilmeyebilir.


Google Play Orijinal Link: Ark:Survival Evolved

Yenilikler

-Bug fixes and stability improvements

Video

Görüntüler

4 comentarios en "ARK Survival Evolved Apk Güncel 2021*"

 1. Berat Şahin Diyor:

  Bu ne kadar saçma sapan bir oyun olmuş adama sinir krizi geçirtiyor. Öldükten sonra cesedimin yerini göstersin diye bekliyorum sonra yatakta doğuyorum ama cesedin yerini göstermiyor. 450 lvl kuş tarelere 2 saniye ancak dayanıyor. Taretler nerflenmeli. Metal duvarlar bufflanmalı. Alarm sistemi bize bildirim atmalı. Ayrıca grafikler daha da optimize edilmeli ve 60 fps desteği gelmeli. Herneyse ben sıçıp bokumla oynicam. Daha eğlenceli olur.

 2. Burak Ay Diyor:

  Co-op özelliği gelsin artık. Herkes arkadaşıyla oynamak istiyor. Server lar rezalet ötesi, oynanmıyor bildiğin. Co-op gelse çok daha fazla oynanır ama insan tek oynayınca sıkılıyor bir süre sonra. Lütfen gelecekse cevap verin.. ncjfjrkdlfmkfkflfmfmfkflgöfmfkflfmmfkfkfmfmfkflfmfmfkfmfmflfmfmfkflfkfmfkfkkfmdldmdmdkfkfmfkflfmfmfkflfmmfmfkflflfmfkflflfmmfmfmfmfmöfmcmfkdlfmmfmfmföföföfmmfmfmfmfmfmfmfmfklflflfmfmflflflfööflflflflföföfmfmkflflflflfllfkflfkfkflflkfkflflfkfkmfmfkdkfldldkkfkdldlfööflflflf

 3. Yusuf Yaman Diyor:

  Oyun efsane güzel grafikler gerçekten güzel ama şöyle bir sorun var benim cihazım 6gb ramı var ama oyunda grafikleri epik ve çözünürlük %100 yapınca hafiften kasıyor ve gölgeleri iz pek iyi görünmüyor gerisi güzel ve arkadaşlarla oynama gelsin lütfen şu zamana kadar oynadığım en iyi hayata kalma oyunu resmen bütün tarih öncesi hayvanlar var oyunda ve harita gerçekten çok büyük Tavsiye ederim süper. Ama oyuna optimizasyon ederlerse daha iyi olur bug var oyunda hemde çok.

 4. francos12 printer Diyor:

  Oyun cidden mükemmel bilgisayarda oynayanlar bilir grafikleri çok iyi bir oyun zaten. Ben mobil versiyonunu da çok beğendim kontroller de bana göre gayet kolay. Açıkçası gördüğüm ve yüklediğim en iyi 10 oyunun içine kolayca girer hatta ilk üçede girer. Yani şu dinozorlar falanda baya gerçekçi olmuş. Tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim. Doldurmak için random okuma. Veuvbieie2fg3fgyf38ff3gui3iifefbu3behffibhiivfeebvhfeii3bhfveiibihivefbeuffiebfefiui3fibfruigiuiffr3biuiffe3buikffefebhjkvf

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir